Warsztaty Mocy dla Mężczyzn

Przebudzenie lub regeneracja energii mężczyzn nigdy nie były tak ważne, jak w dzisiejszym świecie. Coraz więcej mężczyzn odczuwa niedosyt bycia sobą, dyskomfort w kontaktach z płcią przeciwną i sytuacjach dnia codziennego, w których wg nich powinni być silniejsi, bardziej pewni siebie i bardziej ugruntowani w tym czego pragną.

W ramach warsztatów, my faceci możemy spotkać się i uwolnić stary paradygmat strachu, wstydu i poczucia winy.  Jedynym celem jest odnowa i umocnienie, by w męskości odkrywać naszą prawdziwą naturę.

Ten trzyczęściowy trening skierowany jest do wszystkich mężczyzn, którzy chcą poznać siebie na nowo, wyrazić siebie i stać się autentycznymi by dzielić się i rozwijać świadomie.

Podczas warsztatu dzielimy się praktykami i wskazaniami, aby kultywować obecność, uziemienie, mistrzostwo seksualne, pewność siebie i wrażliwość. Opieramy nasze doświadczenia na tym, jak to jest być mężczyzną w dzisiejszym świecie

Głównymi tematami i ścieżkami są:

  • wyzwania względem seksu,
  • wyzwania w pracy i relacji ze współpracownikami lub pracownikami,
  • pewność i odnajdywanie wartości w zarabianiu pieniędzy
  • sposoby bycia tu i teraz we wszystkich aspektach naszego życia.

Podczas tego szkolenia i po nim, będziesz mógł zintegrować techniki i uzyskaną pewność i energię w swoim życiu, korzystając z dostarczonych narzędzi. Staniesz się częścią świadomego braterstwa, zdolnego sobie ufać i wspierać się w różnych sytuacjach.

Każdy z trzech warsztatów jest połączony z innym i posiada swoją ścieżkę. Zalecamy uczestnictwo we wszystkich z nich.