Warsztaty Uzdrawiania

 

„Warsztat uzdrawiania swojej mocy”

Zapraszam Ciebie na warsztat, który odmieni Twoje spostrzeganie rzeczywistość. Już wkrótce dostaniesz szanse na przeskok w zupełnie nowe przestrzenie. Otwórz się na magię i poczuj swoją energię. Jesteś stworzony do miłości i życia w harmonii. Uruchom swoje pokłady mocy i wykreuj życie o jakim marzysz. Stań się arcydziełem swojej Duszy i odkryj potencjał, który drzemie w Tobie.

Warsztat Mocy to spotkanie na którym poznasz tajniki uzdrawiania energia oraz otworzysz się na nowe doznania duchowe. Praca z energią Gaji oraz Przewodnikami Duchowymi pomoże Ci na nowo poukładać sobie wszystkie sprawy i spojrzeć z dystansem na wszystkie sytuację, osoby i zdarzenia w Twoim życiu. Pomoże Ci dostrzec twoja prawdę i programy twoje matrixa. Usłyszysz mowę kamieni, wiatru oraz drzew. Odczujesz obecność Istot, które żyją na planecie Ziemia ale w innej gęstości i są gotowe by podzielić się swoja wiedza i doświadczeniem. Poznasz moc i energie planet. Połączysz się ze swoja dusza i nadświadomością .

Uzdrowienie poprzez wybaczenie prowadzi do czystej esencji Źródła. Łącząc się z tą energia czujemy błogość i jedność w miłości. Pozwól sobie na szczęście o jakim marzysz. Poznaj pokrewne Ci dusze i wspólnie z nami zasiądź do ogniska, gdzie w rytmie muzyki połączymy się z przodkami i uzdrowimy nasze rody. Otwórz się na energie innych Istnień, które będziemy gościć na ceremonii. Obudź w sobie mistyczny głos i pokaż melodię swojej duszy. Daj się ponieść, obudź pamięć w swoich komórkach, połącz się ze wcieleniami szamańskimi, wiedźm, smoków, druidów, kapłanów, greckich bogów, pogan, Słowian, wikingów, wróżek, faunów, leśnych duchów i innych magicznych stworzeń.

Warsztat jest skierowany do wszystkich Istot, które chcą pomagać innym i czują, że są gotowe na zmiany swojej świadomości by żyć w szczęściu, zdrowiu i miłości. Każdy może zostać uzdrowicielem, wystarczy tylko uruchomić swoją energię i poznać kilka technik, które pokaże na warsztatach.

Praca w energiach daje same korzyści, ponieważ wzrasta nasza świadomość i dostajemy dostęp do wiedzy, która jest tu od początku istnienia planety. Wiedza to największa potęga i ten kto ją posiada jest kreatorem swojej rzeczywistości. Pozwól sobie na wolność i połączenie że swoją Duszą. Usłysz głos Boga w Tobie i stan się doskonałym cudem.

Na warsztatach nauczysz się jak odczuwać energię oraz uruchamiać swoja moc. Poznasz techniki oczyszczania aury oraz pracy z żywiołami. Poczujesz moc uzdrowienia Matki Ziemi Gaji. Nauczysz się jak transformować negatywna energie w uzdrowienie. Poczujesz wibracje, które poprzez czakry wnikają do twojego ciała i uzdrowią pamięć komórkową. Dowiesz się jak za pomocą kart czy wahadełka otrzymywać odpowiedź na zadane przez Ciebie pytanie.

Nauczysz się wyczuwać połączenia i uzdrawiać relacje. Pokaże Ci przydatne ćwiczenia oddechowe, która są od wieków praktykowane w świątyniach i klasztorach buddyjskich. Dowiesz się jak za pomocą energii możesz kreować swoją przyszłość i zmieniać swój wizerunek.

Zabiorę Cię w podróż do krainy magii a wiedza, która do nas przyjdzie rozwieje wszelkie wątpliwość w Twoim życiu i skieruje Cię na drogę sukcesu, prawy i miłości.

Dzień pierwszy
14:00-17:30 – Przyjazd do ośrodka we własnym zakresie.
Spotykamy się w ośrodku Zalesie. Jest to czas na zakwaterowanie i przygotowanie do spotkania organizacyjnego.

18:00-19:30 – Spotkanie organizacyjne
Omówienie planu zajęć i programu wieczornych ognisk.

20:00 – 00:00 –Ognisko powitalne. Ceremonia
Spotkamy się wspólnie przy ognisku i tworzymy ducha grupy, który będzie nas nauczał i prowadził przez kolejne spotkania, warsztaty i medytacje. W śpiewie i tańcu pozbywamy się blokad i programów, które nie są już potrzebne.

 

Dzień drugi
7:00 – 7:30 – Ćwiczenia rozciągające
Pokaże wam prosty zestaw ćwiczeń, które pomogą wam w dobrym utrzymaniu kondycji energetycznej. Zobaczycie jak łatwo można uzdrawiać swoje ciało oddechem.

8:00 – 8:30 – Medytacja
Medytacja uwalniająca blokady w czakrach. Zabiorę Was w wizyjną podróż, gdzie uruchomimy czakre serca i spojrzymy w swoje poprzednie wcielenia.

9:00 – 10:00 – Śniadanie
Śniadanie wegetariańskie lub wegańskie.
11:00 – 14:00 – Wykład o czakrach
Dowiemy się gdzie znajdują się czakry i jak wyglądają. Nauczymy się za co odpowiadają i jak ich używać.

14:00 – 14:30 – Pytania i odpowiedzi

Odpowiem Wam na wasze pytania, które pojawią się w trakcie warsztatu.

15:00-16:00 – Obiad
Obiad wegetariański lub wegański.

16:30 – 20:00 – Ćwiczenia praktyczne

Będziemy uruchamiać nasze czakry i uczyć się jak przekazywać energię. Nauczymy się jak za pomocą dłoni wprowadzać informacje w przestrzeń i uzyskiwać odpowiedź na zadane pytania. Popracujemy z wahadełkiem i kartami by urozmaicić ćwiczenia.

 

21:00 – 00:00 – Ognisko
Energię, którą uruchomimy uzdrowi nasze relacje i uruchomi proces wybaczenia.

 

Dzień trzeci:
7:00-8:00 – Medytacja uzdrawiająca rody
Podczas medytacji połączymy się z naszymi przodkami i uzdrowimy nasze rody.

8:30 – 9:30 – Praca z energia przyrody.

Pokaże wam ja pracować ze świadomością drzew i roślin. Poznamy magię kamieni oraz moc żywiołów.

 

10:00-11:00 – Śniadanie
Wegetariańskie lub wegańskie.

11:00 – 13:00 – Wykład o aurze człowieka, roślin, zwierząt, kamieni oraz rzeczy martwych
Poznamy czym jest aura i jak ją uzdrawiać

13:00 – 13:30 – Pytania i odpowiedzi
Odpowiem Wam na wasze pytania, które pojawią się w trakcie warsztatu.

14:00 – 15:00 – Ćwiczenia praktyczne

Pokaże wam jak wykrywać i oczyszczać aurę przedmiotów. Zobaczyć jak łatwo naładować kamienie lub stworzyć talizman.

 

15:30 – 16:30 – Obiad
Obiad wegetariański lub wegański.

17:00 – 19:00 – Ćwiczenia praktyczne

Pokaże jak oczyszczać aurę i będziemy ćwiczyć w parach.

 

20:00 – zakończenie

Podsumowanie warsztatów. Wręczenie dyplomów i upominków.

Cena:

  • 999 zł – jedna osoba
  • 1699 zł – para
  • 2499 zł – 3 osoby
  • 3299 zł – pakiet rodzinny (4 osoby dorosłe)

 

Cena zawiera nocleg i wyżywienie. Noclegi są w komfortowych domkach. Pokoje 2 lub 3 osobowe. Wyżywienie będzie zamawiane z pobliskich restauracji więc każdy wybierze sobie to co lubi.

Na miejscu będzie można zakupić talizmany, które są ładowane w miejscach mocy. Do nabycia będą również kadzidła, sole do kąpieli i perfumy. Wszystkie moje produkty tworze z intencją. Posiadają one szczególną moc. Użyte prawidłowo pomogą Ci przyciągnąć to o czym marzysz.

Biorąc udział w warsztatach otrzymasz rabat w wysokości 20% na pozostałe zabiegi energetyczne i rytuały, który będzie ważny przez kolejne 6 miesięcy.

Sandra Dudek

Studentka zootechniki, dyplomowana masażystka. Swoje doświadczenie zdobywałam w Dubaju pracujący przy rehabilitacji koni sportowych (później zajęłam się uzdrawianiem ludzi). W swojej pracy wykorzystuję energię żywiołów. Posiadam łatwość w nawiązywaniu połączeń telepatycznych ze zwierzętami, co pomaga w ich uzdrowieniu. Pracując z energią często doświadczam cudów i rzeczy, które są niemożliwe. Prowadzę kręgi dla kobiet oraz zajmuję się pracami badawczymi w miejscach mocy. Połączenie wiedzy z moich wszystkich doświadczeń pozwala uzdrawiać na wielu subtelnych poziomach, odprowadzać podłączenia negatywnych energii, uzdrawiać karmę rodową i łączyć innych ze swoją wewnętrzną wiedzą i prowadzeniem.

 

Swoją przygodę z energią zaczęłam już od dziecka. Widziałam dusze oraz energię. Często miałam różnego rodzaju wizję w snach. Od początku pokazywano mi jak powstała Ziemia i co dokładnie się na niej wydarzyło. Nasz świat jest pełen tajemnic i magii. Odkrywając pokłady energii w sobie możemy odmienić Ziemię. Wystarczy uruchomić czakry i połączyć się ze swoją Nadświadomością. Otwieramy wtedy tajemniczą drogę. Mistyczność jest w każdym rodzie. Uzdrawiając swój ród, uzdrawiamy energię żeńska i męską. Tylko wtedy możemy czerpać siłę z rodów. Często mamy różnego rodzaju blokady lub obciążenia, które dzielą nas od doświadczania energii Boskości. Wystarczy chcieć to zmienić i zaczyna się dziać. Wejdź na ścieżkę, która jest Ci pisana. Doświadczaj w miłości, rozkoszy, prawdzie, radości i spełnieniu. Zintegruj w sobie wszystkie Twoje wcielenia. Połącz się ze swoją ciemną i jasną stroną. I stań się kompletnością.